Home » Blog » Ciekawa gra na szkolenia integracyjne – dla trenerów

Informujemy naszych Klientów, że w naszej bibliotece symulacji dla branży małych firm rodzinnych, organizacji niekomercyjnych i sektora publicznego od zeszłego roku promujemy symulację menedżerską: Komiczne mistrzostwa w nieziemskim wariancie gry w przeczesywanie zapomnianych uliczek (Roboczy tytuł symulacji jest do zmiany – jednak oddaje fabułę tego modułu.)
Powyższą grę organizujey na kursach z podejmowania decyzji, ze współpracy grupowej oraz na wyjazdach integracyjnych. Symulacja jest polecana także na szkolenia z rozwoju osobistego. Pierwotne jej wykorzystanie to Praktyczne Szkolenia Handlowe.

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach tego zadania: rozwój osobisty
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Izrael
Czas trwania pojedynczej rundy: jeden dzień
Liczba uczestników: nie mniej niż 6, nie więcej niż 17.
Sprzęt potrzebny trenerowi: hula hop – sztuk pięć, rura wielowarstwowa 1m – sztuk dziesięć, podnóżki- sztuk dwie, trochę lizaków, paczka rubinowych karteczek, lokówka

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
ARP IDEAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, KRISPOL sp. z o.o., Całus Piotr Stanisław Usługi Ogólnobudowlane Wielobranżowe, MANUFAKTURA MEBLARSKA WOJCIECH TOMCZAK, NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ STOMATOLOGIA „OPTIMO”, MULTIDENTAL Maria i Wiesław Kierońscy S.C., Przedsiębiorstwo Budowy Dróg – Roman Dyba Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miasto Poznań, Gmina Kleczew, Europejski Bank Inwestycyjny, Gmina Wolsztyn, Dolnośląskie Stowarzyszenie Na Rzecz Upowszechniania Kultury i Sztuki Osób Niepełnosprawnych „WIDNOKRĄG”, Fundacja Grupa Windsor, Klub Sportowy „Cobra”, Międzyszkolny Klub Sportowy „Dwójka” , Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja, Stowarzyszenie Inicjatyw Praskich „Perspektywa” , Stowarzyszenie Promocji Zdrowia Ochota , Stowarzyszenie Zmiana Społeczna, Towarzystwo Skautowe „Szmaragdowa”, Związek Harcerstwa Polskiego
Gra była też prowadzona na studiach podyplomowych „Praca społeczna”

BIBLIOTECZKA:
Osobom kupującym licencję polecamy niniejsze pozycje książkowe:

 • Zarządzanie wartością klienta. Pomiar i strategie-Tymoteusz Doligalski,Barbara Dobiegała-Korona
 • Giełda Podstawy inwestowania-Adam Zaremba
 • Pocałuj tę żabę-Tracy Brian
 • Biznes plan Jak go budować i analizować?- Krzysztof Opolski, Krzysztof Waśniewski
 • Inwestowanie w ludzi-John Boudreau, Wayne F. Cascio
 • Standardy kierowania zespołem-Robert Krool
 • Systemy zarządzania przedsiębiorstwem – techniki Lean Management i Kaizen -Współczesne koncepcje i metody zarządzania-Kazimierz Zimniewicz

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Szydłów, ośrodek Aristo, ulica Wiatraczna 38
  Cena szkolenia: 2000 PLN plus podatek VAT. Dajemy opcję uiszczenia ceny w ratach – jedenaście miesięcznych wpłat.
  W cenie treningu zawarty jest obiad. Przystawka: Rolada z kurczaka wypełniona szpinakiem i serem Feta . Zupa: Pikantny bulion rybny z krewetkami i makaronem Wonton. Drugie danie: Zraz schabowy z ogórkiem i wędzonym boczkiem, ziemniaki, zestaw surówek\ Schab z gruszką pod sosem gorgonzola, talarki ziemniaczane, zestaw surówek. Deser: Szarlotka na ciepło podana z lodami waniliowymi i płatkami migdałów. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.