Home » Blog » Ciekawa symulacja na szkolenia integracyjne – dla trenerów

Informujemy naszych Klientów, iż w naszym szerokim portfolio symulacji dla rynku firm określanych jako SME, organizacji niekomercyjnych i urzędów publicznych od zeszłego roku udostępniliśmy grę szkoleniową: Komiczne rozgrywki w szalonym wariancie gry w Wieczór Hollywood (Roboczy tytuł tej gry jest na razie roboczy – niemniej wyraża fabułę tej sesji.)
Naszą grę organizujey na warsztatach z kreatywności, z organizacji czasu pracy a także na wyjazdach integracyjnych. Symulacja jest polecana także na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Statystycznie najpowszechniejsze jej użytkowanie to Miękkie Gry Menedżerskie .

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Tematyka ćwiczenia: wewnątrzsterowana postawa w pracy
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Chorwacja
Czas realizacji: 45 minut
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, do 18.
Sprzęt potrzebny trenerowi: kask wspinaczkowy – sztuk trzy, piła do metalu – sztuk sześć, zeszyt w kratkę- sztuk dwie, trochę oleju, paczka malinowych długopisów, karbownica

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
INDYWIDUALNA PRAKTYKA DENTYSTYCZNA Krzysztof Majka, Zakład Handlowo-Usługowy „TOMBUD” Tomasz Budziński, Agregaty FOGO Sp. z o.o., USŁUGI GEODEZYJNO KARTOGRAFICZNE I KONSULTINGOWE “FDF PRYZMAT” S.C. P. DOLATA – J. FLORCZAK – R. FLORCZAK, Przetwórstwo Żywic Poliestrowych Burdziąg Janusz, Plastmet – Pilawski, Sikora Spółka jawna, Stal-Pol Liberkowski i s-ka, Powiat Turecki, Gmina Łęka Opatowska, Miasto Kalisz, Roma Investments Piątkiewicz Spółka Jawna, Teatr Lalki, Maski i Aktora GROTESKA, Centrum Projektów Obywatelskich, Fundacja Socland – Muzeum Komunizmu , Polski PEN Club, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich – Oddział Warszawski, Stowarzyszenie KoLiber, Stowarzyszenie Na Rzecz Modernizacji Stadionu Polonia Warszawa , Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa „Bardziej Kochani”, Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, Związek Artystów Scen Polskich
Gra była także prowadzona na studiach doktoranckich „Biznes i zarządzanie”

LITERATURA:
Instrukturom kupującym licencję proponujemy pozycje książkowe:

 • Świat do przeróbki. Spekulanci, bankruci, giganci i ich rywale-Witold M. Orłowski
 • Ja, Steve. Steve Jobs własnymi słowami-George Beahm
 • Warren Buffett o biznesie. Zasady guru z Omaha-Richard J. Connors
 • Zbiór gier rozwijających zdolności interpersonalne-Colleen A. Rickenbacher, Edward E.
 • Nie zjadaj cukierka… od razu! Tajemnica słodkiego sukcesu w pracy i w życiu osobistym-Joachim de Posada, Ellen Singer
 • Jak być wielkim szefem. Czyli jak znaleźć dobrych pracowników-Jeffrey J. Fox, Jeffrey Fox
 • Zaplanuj swój sukces! Biznesplan na start-Anna Szajkowska

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Mucharz, pałac Atol, ulica Modlińska 2c
  Opłata za uczestnictwo: 3000 PLN VAT zw. Oferujemy opcję uiszczenia ceny w ratach – dziesięć wpłat.
  W cenie szkolenia zawarty jest menu lunch. Przystawka: Krewetki smażone na maśle czosnkowym. Zupa: krem z dyni z prażonymi pestkami. Drugie danie: Filet z łososia grillowany podany ze złocistymi ćwiartkami ziemniaków, zestawem surówek i koperkowym masełkiem. Deser: Mus czekoladowy z wiśniami. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.