Home » Blog » Eventy inspiracyjne – nagrodzeni abiturienci

Wszystkim poniższym uczestnikom naszych szkoleń niniejszym składamy wyrazy wdzięczności (oraz wysyłamy opisane niżej upominki) za uwagę przeznaczoną na wyrażenie swojego zdania w formularzu ankietowym, który opracowali nasi instruktorzy Maks Frycz, Zbyszko Radwański, Bernart Jabłoński i Gerald Marciniak w quizie Sudeckie Imprezy Zawierające Gry Przywódcze

  • Bogdan Michalak, Muzykolog , Czerniewice, dostaje od nas zaproszenie na trening „Przygotowanie planu ścieżek karier i programu zarządzania talentami” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie oraz publikację „Przekorni: Boy-Żeleński, Słonimski, Cat-Mackiewicz, Pruszyński, Stachniuk, Kisielewski, Tyrmand, Kałużyński, Urban”
  • Baltazar Przeździecki, Meteorolog, Daleszyce, dostaje od nas zaproszenie na warsztat zamknięty „Rozmowy okresowe z pracownikami. Rozwojowe rozmowy oceniające” lub kurs z pracy zespołowej plus wydawnictwo „Kulinarne podróże po Europie”
  • Arkadiusz Jerzmanowski, Geolog, Paradyż, zapraszamy gratisowo na warsztat zamknięty „Mapowanie strumienia wartości” lub szkolenie team building oraz wydawnictwo „Ekonometria 29”
  • Bernart Kuźniar, Operator dźwięku , Wieliczki, przyznajemy darmowy wstęp na warsztat otwarty „najbardziej wydajny negocjator – warsztaty dla menedżerów firm” lub jedną z naszych gier integracyjnych plus publikację „Sekty religijne w nowożytnej Europie”
  • Tadeusz Waśkowski, Laborant sekcyjny, Ojrzeń, przyznajemy darmowy wstęp na program e-learning „innowacyjna obrona przed manipulacjami” lub warsztat komunikacji i współpracy oraz publikację „Podstawy masażu leczniczego”
  • Elizeusz Kasprzak, Rzeczoznawca budowlany , Krypno, dostaje od nas zaproszenie na warsztat otwarty „okresowa ocena nowozatrudnionych osób” lub spotkanie firmowe a ponadto wydawnictwo „Oblicza wykluczenia i marginalizacji społecznej”
  • Lech Damboń, Kurator sądowy , Legionowo, otrzymuje kupon na szkolenie „Efektywne prowadzenie zebrań oraz inne podstawowe narzędzia wewnętrznej komunikacji bezpośredniej” lub trening z pracy zespołowej a dodatkowo książkę „Sieć bibliotek publicznych wobec potrzeb społeczeństwa informacyjnego”