Home » Blog » Innowacyjna gra na szkolenia firmowe – kurs trenerski

Informujemy naszych Klientów, że w proponowanej przez nas ofercie szkoleń dla rynku małych firm rodzinnych, organizacji niekomercyjnych i sektora publicznego od przyszłego miesiąca przedstawiamy symulację szkoleniową: Drużynowe rozgrywki w autorskim wariancie gry w czołgi (Wstępna nazwa tej zabawy jest do korekty – jednak pokazuje charakter tego modułu.)

Oferowaną symulację polecamy na kursach z zarządzania, z organizacji czasu pracy i na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Rekomendujemy wyjazdy integracyjne

KATEGORIA SYMULACJI:
Zakres tematyczny gry: zachowania prospołeczne
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Bułgaria
Czas prowadzenia gry i podsumowania: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: co najmniej 5, maksimum 17.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: rower – sztuk osiem, spirala kanalizacyjna – sztuk siedem, pieczątki- sztuk pięć, trochę pierników, paczka kakaowych nalepek, nożyk do maszynki

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Marcin Kostecki D.M. Truck, Zakład Handlowo-Usługowy „TOMBUD” Tomasz Budziński, Krea Sp. z o.o., PH–U Łępecki & Matuszczak Mariusz Łępecki, Krzysztof Matuszczak Spólka jawna, Fludra sp. z o.o., M.O.L. Romgum Ławicki i Spółka Spółka Jawna, PROPART Sp. z o.o., Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Gmina Czerniejewo, Miasto Poznań, NZOZ Szpital w Puszczykowie im. prof. Stefana Tytusa Dąbrowskiego Sp. z o.o., Teatr KTO, Fundacja Academia Iuris , Klub Sportowy POLONIA WARSZAWA, Parafia Rzymsko- Katolicka pw. św. Kazimierza, Stowarzyszenie Centrum Informacji Społecznich CIS Biuro Porad Obywatelskich, „Stowarzyszenie Forum Młodych Dyplomatów, Stowarzyszenie Pomocy Dziewczętom im. Eleonory Motylowskiej, Stowarzyszenie Rozwoju Warszawy , TKKF „Olszynka Grochowska”, Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego – Koło Nr 55 przy Akademii Obrony Narodowej
Gra była też prowadzona na studiach doktoranckich „Praca społeczna”

POLECANE KSIĄŻKI:
Osobom chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry rekomendujemy poniższe książki:

 • Ja, ołówek-Leonard E. Read
 • Wszechstronny lider-Rob Kaiser, Bob Kaplan
 • Interwencjonizm, czyli władza a rynek-Murray N. Rothbard
 • Zaatakuj swój dzień, zanim on zaatakuje Ciebie! -Trapper Woods, Mark Woods
 • Krytyczny nurt zarządzania-Michał Zawadzki,Łukasz Sułkowski
 • Proces reengineering. Optymalizacja procesów zorientowanych na klienta-Roland Muller, Peter Rupper
 • 21 strategii wybitnych sprzedawców -Brian Tracy

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Termin: do ustalenia
  Miejsce: Piątek, obiekt konferencyjny Promenada, ulica Ulrychowska 32
  Koszt licencji: 2000 zł plus podatek VAT. Oferujemy możliwość uiszczenia ceny w ratach – osiem miesięcznych wpłat.
  W cenie treningu znajduje się obiad. Przystawka: Wędzony ser kozi grillowany, na rukoli z konfiturą z porzeczek . Zupa: Żurek przygotowany na maślance, podany z puree ziemniaczanym. Drugie danie: Filet z dorsza w panierce z migdałów podany na sałatce z pora, ciemnych winogron i czerwonej cebuli, Ziemniaki z koprem i masłem , bukiety surówek, mix sałat z dresingiem włoskim, bukiet warzyw gotowanych . Deser: Wybór ciast domowych. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.