Home » Blog » Kursy team building – zaproszeni kursanci

Ponizszym odwiedzającym nasze strony internetowe w pas się kłaniając dziękujemy (a także wręczamy wymienione niżej prezenty) za czas poświęcony na uzupełnienie kwestionariusza, który przeprowadzali nasi moderatorzy Doroteucz Sieradzan, Sławomir Marcinkiewicz, Roman Wodziński i Herbert Góral podczas analizy p.t. Tkackie Eventy Firmowe

  • Franciszek Korzeniak, Inspektor ochrony rybołówstwa, Biesiekierz, przesyłamy bezpłatny voucher na moduł coachingowy „Sztuka negocjacji – unowocześnianie kompetencji nowozatrudnionych osób dystrybucji i obsługi klienta” lub szkolenie integracyjne a ponadto wydawnictwo „Budda”
  • Aureliusz Herman, Inspektor pracy , Babimost, przyznajemy rabat na program e-learning „Coachingowy styl zarządzania zespołem – techniki dla menadżera” lub imprezę i zabawę team building i wydawnictwo „kształtowanie efektywnego zespołu z bibliotece”
  • Maks Ignatowicz, Inżynier telekomunikacji , Maków, przyznajemy rabat na program e-learning „ zostań skutecznym sprzedawcą ” lub wyjazd integracyjny a ponadto publikację „Wypadki przy pracy w najnowszym orzecznictwie”
  • Włodzimierz Kreczmar, Biolog, Sławoborze, dostaje od nas zaproszenie na program e-learning „Samokształcenie kierowane bhp – pracodawcy i osoby kierujące pracownikami” lub zabawę i grę integracyjną i książkę „Neopogaństwo w Polsce a duchowość New Age”
  • Achacjusz Głąb, Urbanista, Terespol, wygrywa bilet na szkolenie „ Jak obsługiwać reklamacje, aby nie tracić Klientów?” lub wybraną naszą grę szkoleniową a także publikację „Archeologia sądowa w teorii i praktyce”
  • Aureliusz Korczak, Biofizyk, Dobra, przyznajemy darmowy wstęp na program e-learning „pewność siebie, czyli stanowczo i łagodnie do przodu” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie a dodatkowo publikację „Don Kichote w krainie filozofów. O kichotyzmie Pokolenia ’98 jako poszukiwaniu nowoczesnej formuły podmiotowości”
  • Tadeusz Ciba, Prokurator, Drawno, wygrywa bilet na program e-learning „Wyjść poza schemat. zespołowe rozwiązywanie problemów” lub wybraną naszą grę szkoleniową plus publikację „Bezpieczeństwo i Technika Pożarnicza, Vol.27/3/2012”