Home » Blog » Najnowsza symulacja na szkolenia menedżerskie – warsztat dla coachów

Informujemy, że w naszym szerokim portfolio szkoleń dla branży firm określanych jako SME, fundacji nie działających dla zysku i sektora publicznego od następnego kwartału przedstawiamy grę biznesową: Ekstremalne bicie rekordu w nietypowym wariancie zabawy w Stonoga (Wstępna nazwa symulacji jest do zmiany – jednak pokazuje charakter ćwiczenia.)

Powyższą symulację przeprowadzamy na warsztatach z planowania sytuacyjnego, z rozwiazywania konfliktów oraz na wyjazdach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Polecamy Szkolenia Motywacyjne

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach zabawy: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Kraj pochodzenia gry: Cypr
Czas trwania: godzina
Liczba uczestników: od 6, maksimum 19.
Lista potrzebnego sprzętu: skakanka – sztuk dwie, przecinak z ochraniaczem – sztuk cztery, plastikowa temperówka – sztuk osiem, trochę oliwek, paczka szafranowych nalepek, stelaż do wanny

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
ARP IDEAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Powozy Konne Henryk Glinkowski Spółka Jawna, „INMEL” Zakład Robót Inżynieryjno-Melioracyjnych Zbigniew Jabłoński, ALUSTA S.A., ”Porta” Biuro Usług Informatycznych Jarosław Jóźwiak, Fojud S.A., Przedsiębiorstwo Budowlane BUDMAS M.P. Paluszkiewicz s.j., Powiat Szamotulski , Miasto Leszno, Ars Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością NZOZ Ars Medica, Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ , Fundacja Correspondance des Arts – Muzeum Książki Artystycznej, Centrum Informacji dla Organizacji Pozarządowych BORDO , Koło Wychowanków VIII Gimnazjum i Liceum Im. Króla Władysława IV w Warszawie, Międzynarodowe Stowarzyszenie Gejów i Lesbijek Na Rzecz Kultury w Polsce, Stowarzyszenie „Możesz więcej” (dawniej Społeczne Towarzystwo Pomocy Geriatrii), Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych „Kunszt”, Stowarzyszenie Obrońców Praw Zwierząt ARKA , Stowarzyszenie Studio Animacji Białołęka, Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, Związek Artystów Scen Polskich
Gra była też stosowana na kursach zawosowych z dziedziny „Inne nauki architektoniczne, planowania przestrzennego miejskiego i regionalnego”

LITERATURA:
Instrukturom nabywającym certyfikację proponujemy te opracowania:

 • Kultura w organizacji. Identyfikacja kultur znanych firm-Lidia Zbiegień-Maciąg
 • Przemiana- Brian Tracy
 • Przez marketing do wzrostu. 8 zwycięskich strategii-Philip Kotler, Milton Kotler
 • Ty tu dowodzisz. Najskuteczniejsze metody kierowania załogą-Michael D. Abrashoff
 • Piąta dyscyplina. Materiały dla praktyka-Art Kleiner, Charlotte Roberts, Ross
 • Jak być dobrym menedżerem. Zestaw wskazówek-Shirley Payne, John Payne
 • Zarządzanie strategiczne-Hugh D. Sherman, Anne Huff Sigismund

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Główczyce, pensjonat Myśliwski Radziwiłłów, ulica Adriatycka 5
  Koszt gry: 2500 zł plus VAT. Dajemy prawo wniesienia opłaty w ratach – osiem miesięcznych wpłat.
  W cenie treningu znajduje się obiad. Przystawka: Krokieciki z Krokieciki zciasta filo faszerowane szynką ciasta filo faszerowane szynką ciasta filo faszerowane szynką, serem i pieczarką , serem i pieczarką , serem i pieczarką podane z pikantnym sosem. Zupa: Rozgrzewająca zupa z zielonej soczewicy z dodatkiem pieczonego rostbefu. Drugie danie: Spaghetti Carbonara w śmietanowym sosie z boczkiem i parmezanem. Deser: Soczyste ciasto jogurtowe wyłożone połówkami moreli. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.