Home » Blog » Nowa zabawa na szkolenia integracyjne – licencja

Informujemy, że w naszej bibliotece szkoleń dla sektora małych firm rodzinnych, organizacji tzw. ekonomii społecznej i sektora publicznego od zeszłego kwartału przedstawiamy grę menedżerską: Absurdalne rozgrywki w autorskim wariancie gry w windsurfing na trawie (Wstępna nazwa tej gry jest do korekty – ale oddaje charakter ćwiczenia.)
Ninieszą grę wykorzystujemy na szkoleniach z kreatywności, ze współpracy grupowej oraz na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Oryginalne jej wykorzystanie to Kursy w Akademii Coacha.

KATEGORIA GRY:
Problematyka tego zadania: model zachowań społecznych w pracy
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Monako
Czas trwania: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: minimalnie 6, maksimum 19.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: kask wspinaczkowy – sztuk dwie, uszczelka do korków – sztuk siedem, masy mocujące – sztuk osiem, trochę cukierków, paczka herbacianych nalepek, bidon

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Indywidualna Praktyka Dentystyczna Paulina Puacz, PARKIETY PODŁOGI ROMAN POL, „ELMAX” Dembski Łukaszyk Dembski Spółka jawna, Pracownia Konstrukcji Budowlanych Artur Sokołowski, ZAKŁAD PRODUKCJI DOŚWIADCZALNEJ AUTOMATYKI Spółka z o.o., Beyond.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, PATRON sp. z o. o., Gmina Miejska Turek, Miasto Leszno, Powiat Gostyński, Wielkopolska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Przemyskie Centrum Inicjatyw Kulturalnych „Mytusa”, Fundacja „Instytut Badań nad Stosunkami Międzynarodowymi”, Klub Kobiet po Mastektomii „Amazonki”, Parafialny Klub Sportowy „Falconia”, Stowarzyszenie „Aktywnie Przeciwko Depresji”, Stowarzyszenie Dom Tańca , Stowarzyszenie Praktyków Dramy „Stop Klatka”, Stowarzyszenie Sympatyków Komunikacji Szynowej , Towarzystwo Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U” – Oddział Praski, Zespół Praski Stowarzyszenia dla Rodzin
Symulacja była także prowadzona na studiach doktoranckich „Inne dziedziny nauki”

DODATKOWA WIEDZA:
Instrukturom rozważającym zakup proponujemy wymienione tutaj pozycje literaturowe:

 • Książe-Niccolo Machiavelli
 • Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie-T. Harv Eker
 • Zbiór zabawnych gier szkoleniowych-Tamblyn Doni, Weiss Sharyn
 • Biznes plan Jak go budować i analizować?- Krzysztof Opolski, Krzysztof Waśniewski
 • Menedżer jako lider-Keith B. Simerson, Michael L. Venn
 • Przywództwo i jego wyzwania-James M. Kouzes, Barry Z. Posner
 • Zbiór niedrogich gier szkoleniowych-Jim Cain, Mary Scannell

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Władysławowo, obiekt konferencyjny Pod Jedlami, ulica Sępa-Szarzyńskiego 7
  Cena warsztatu: 3500 zł plus VAT. Proponujemy możliwość uiszczenia ceny w ratach – pięć rat.
  W cenie warsztatu znajduje się catering. Przystawka: Łosoś na placuszkach ziemniaczanych z kwaśną śmietaną. Zupa: Delikatny krem brokułowy z groszkiem ptysiowym. Drugie danie: Rolada cielęca z truflami w naturalnym sosie podana z sałatką ze szpinaku z miodowym winegretem i ziemniakami. Deser: Klasyczny sernik na kruchym cieście z kajmakiem i orzechami. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .