Home » Blog » Oceny – firmy szkoleniowe z negocjacji – Integra House

Lista wygranych aplikacji w programie subwencji Islandziego Grantu Przedsebiorczości:

  • 3/O/PODKARPACKIE-, automatyczna reorganizacja innowacji w procesie świadczenia usług poprzez zastosowanie alignerów Invisalign w leczeniu ortodontycznym oraz przystosowanie do potrzeb nowej metody diagnozowania i leczenia próchnicy z użyciem technologii DIFOTI ., CENTRUM STOMATOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ WALAWENDER-DENT IZABELA WALAWENDER, . Dla tego projektu ogłoszono finansowanie na gry biznesowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Mateusz Grzesiak. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w fundacji Integra Consulting
  • 1/U/ŁÓDZKIE-, skoordynowane uruchomienie innowacyjnej usługi w placówce świadczącej usługi okulistyczne, która pozwala na badanie przepływu krwi w naczyniach siatkówki oraz chariokapilarach bez użycia środka kontrastowego, SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA LEK. MED. CZESŁAW AUGUSTYN, Dla tego projektu zaakceptowano środki na gry biznesowe. Rekomendowane w tym projekcie szkolenia z komunikacji najlepiej zrealizuje Training Partners .
  • F8/S/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, wdrożenie i komercjalizacja innowacji procesowej i produktowej w Zakładzie Kamieniarskim, „GRANITEX” ZAKŁAD KAMIENIARSKI EKSPORT-IMPORT WIESŁAW WÓJCIK, Dla tego projektu przyznano subsydia na gry strategiczne. Rekomendowany trener zarządzania: Zbigniew Nęcki. Zalecane warsztaty sprzedażowe w firmie Schenk Institute
  • G7/G/PODLASKIE-, macierzowe przeorganzowanie innowacyjnej technologii zautomatyzowanej produkcji elementów metalowych, „PREMESO” SA, Dla tego wniosku ogłoszono dofinansowanie na gry decyzyjne. Rekomendowany trener biznesu: Mateusz Herra. Zalecane szkolenia w fundacji Integra Consulting
  • G9/C/MAŁOPOLSKIE-, Innowacyjny, mobilny system klimatyczny pobudzający naturalne mechanizmy przystosowawcze żywych organizmów., „WICHARY TECHNOLOGIES” SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego wniosku zatwierdzono subsydia na gry decyzyjne. Rekomendowany trener biznesu: Zbigniew Nęcki. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w fundacji Progress project
  • C2/J/MAZOWIECKIE-, Zakup aparatury medycznej dla centrum nowoczesnej diagnostyki i leczenia szumów usznych i zawrotów głowy , LISOWSKA GRAŻYNA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ-CENTRUM MEDYCZNE „LiMED”, Dla tego aplikacji zatwierdzono finansowanie na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener przywództwa: Andrzej Batko. Zalecane szkolenia w spółce Progress project
  • B9/B/KUJAWSKO POMORSKIE-, automatyczna reorganizacja centrum obróbczego CNC do frezowania i owiercania profili aluminiowych oraz piły dwugłowicowej w Śląskiej Fabryce Okien i Drzwi „NORMA” Sp. z o.o. innowacją i wzmocnieniem konkurencyjności Spółki., ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN I DRZWI „NORMA” SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego zgłoszenia zatwierdzono subwencję na gry biznesowe. Rekomendowany trener HR: Piotr Herra. Zalecane w fundacji Profess
  • F8/F/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, unowocześnienie innowacyjnych produktów i usługi usprawniających funkcjonowanie osób z niepełnosprawnością wzroku w zakresie ich aktywności życiowej., EIDA SP Z O.O., Dla tego aplikacji ogłoszono finansowanie na gry decyzyjne. Rekomendowany trener HR: Wojciech Grzesiak. Zalecane warsztaty sprzedażowe w instytucie Berndson