Home » Blog » Opinie – trenerzy z innowacyjności – Training Institute

Zestawienie zarekomendowanych do drugiego etapu wniosków w ramach subwencji Niemieckiego Grantu Szkoleniowego:

  • 0/X/KUJAWSKO POMORSKIE-, Rozpoczęcie produkcji oraz macierzowe przeorganzowanie na rynek innowacyjnej płyty magnezowej wytwarzanej według własnej, nowo opracowanej technologii., CARBO-MAG SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego projektu przyznano środki na gry team building. Dofinansowane w tym projekcie szkolenia interpersonalne najlepiej zrealizuje dobra firma szkoleniowa Certes .
  • F6/J/ZACHODNIOPOMORSKIE-, Zakup otwartego systemu CNC umożliwiającego pełną realizację prac protetycznych w najnowszych standardach implantologii, WALCZAK ADAM Pracownia Techniki Dentystycznej „ZAHN”, Dla tego projektu przyznano subwencję na gry biznesowe. Rekomendowany trener HR: Wojciech Skała. Zalecane szkolenia handlowe w instytucie Brainstorm
  • CC9/F/ZACHODNIOPOMORSKIE-, Modelowanie cyfrowe toczonych elementów z tworzyw sztucznych konstrukcyjnych z zastosowaniem technik inżynierii odwrotnej (Reverse engineering)., MPS-MECHANIK SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego zgłoszenia ogłoszono subsydia na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener przywództwa: Szymon Tymochowicz. Zalecane warsztaty sprzedażowe w spółce Akademia przygoda
  • 5/I/MAZOWIECKIE-, Innowacyjne produkty – jednorazowe opakowania w postaci pojemnika i wieczka dla przemysłu spożywczego z napisami z użyciem alfabetu Braille’a , Multipack Europe Sp. z o.o. Sp. k., Dla tego zgłoszenia zaakceptowano środki na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener HR: Jacek Herra. Zalecane szkolenia w instytucie Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • D5/O/PODLASKIE-, Technologia przetwarzania i modyfikacji odpadów poprodukcyjnych oraz pokonsumeckich na bazie folii polietylenowych mocno zadrukowanych i laminowanych. , Hurtownia Tworzyw Sztucznych ” GRANULAT-BIS” Marcin Chmielarz, Dla tego projektu zaakceptowano finansowanie na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener zarządzania: Szymon Grzesiak. Zalecane treningi menedżerskie w agencji Berndson
  • G9/L/ŁÓDZKIE-, poprawa konkurencyjności salonu poprzez ekonomizacja innowacyjnych technologii i usług., STACH KARINA, Dla tego zgłoszenia przyznano subwencję na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener HR: Marek Herra. Zalecane warsztaty sprzedażowe w instytucie Avenhansen
  • 4/R/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, finansowo produkcyjne zoptymalizowanie innowacyjnych produktów zintegrowanych z systemem automatyki budynkowej, ZAMEL SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego wniosku ogłoszono dotację na gry team building. Rekomendowany trener zarządzania: Szymon Santorski. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w agencji Certes