Home » Blog » Oryginalna symulacja na szkolenia firmowe – warsztat dla coachów

Informujemy, że w naszym szerokim portfolio symulacji dla rynku MŚP, fundacji niedochodowych i administracji samorządowej od tego miesiąca udostępniliśmy grę szkoleniową: Wieloosobowe mistrzostwa w nieziemskim wariancie gry w Litera A (Roboczy tytuł zabawy jest do poprawki – jednak odzwierciedla fabułę zadania.)
Naszą grę wykorzystujemy na treningach z negocjacji, z asertywności a także na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest polecana także na szkolenia dla grup miedzynaroodwych – jako narzędzie poznawania się uczestników. Statystycznie najpowszechniejsze jej użytkowanie to Szkolenia dla Coachów.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach tego zadania: model zachowań społecznych w pracy
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Liechtenstein
Czas trwania (bez przygotowań): od jednego do dwóch dni – zależne od wariantu
Liczba uczestników: minimalnie 5, nie więcej niż 16.
Niezbędny sprzęt: longboard – sztuk cztery, paca malarska – sztuk dziewięć, zszywacz- sztuk dziewięć, trochę czekolad, paczka jasnobłekitnych nalepek, zgrzewarka do folii

REFERENCJE
Mikołaj Michalski, Pracownia Projektowa Jacek Kryske, Zakład Produkcyjno- Usługowo- Handlowy „KOMFORT” Jan Kubacki, Indywidualna praktyka stomatologiczna Piotr Hernacki, NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ STOMATOLOGIA „OPTIMO”, Zakład Usług Leśnych i Usług Ciągnikowo – Transportowych Marian Choryan, Produkcja i Handel Jerzy Kuczyński, Gmina Przykona , Gmina i Miasto Witkowo, ENWIA Sp. z o.o., Gmina Miasto Złotów, Teatr Lalki, Maski i Aktora GROTESKA, Fundacja „Cairos” Na Rzecz Dzieci Zagrożonych Patologią i Niepełnosprawnych , Koalicja Na Rzecz Zdrowia Psychicznego , Polski Związek Bokserski, Stowarzyszenie „Alternatiff”, Stowarzyszenie Innowatorów Społecznych , Stowarzyszenie Organizacji Czasu Wolnego – Stowarzyszenie Lokalne „Salos”, Stowarzytszenie Naukowe Archeologów Polskich, Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, ZHR Okręg Mazowiecki
Symulacja była także przeprowadzana na kursach zawosowych z dziedziny „Kształcenie na poziomie szkolnictwa podstawowego”

LITERATURA:
Szkoleniowcom kupującym licencję rekomendujemy następujące opracowania:

 • Zarządzanie od podstaw-Andrzej Koźmiński
 • Rynek nieruchomości. System i funkcjonowanie-Marek Bryx
 • Marketing Satysfakcja Klienta I Rozwój Przedsiębiorstwa-Henryk Mruk
 • Geny władzy-Maggie Craddock
 • Ocenianie pracowników jako element podejmowania decyzji personalnych w zarządzaniu -Maciej Krzemiński
 • Inteligencja przywódcza. Co wyróżnia wielkich liderów-Justin Menkes
 • Zarządzanie projektem. Co dobry szef projektu wie, robi i mówi-Rob Armstrong, Stephen Barker

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Purda, zamek Kinga, ulica Leszno 58
  Cena szkolenia: 1100 zł plus podatek VAT. Proponujemy prawo regulowania ratalnie – siedem miesięcznych rat.
  W cenie kursu znajduje się obiad. Przystawka: Półmisek swojskich wędlin. Zupa: zupa z maślaków z ziołowymi kluseczkami kładzionymi. Drugie danie: Halibut na smażonej sałacie podany z sakiewką z ciasta greckiego. Deser: naleśniki po żydowsku. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.