Home » Blog » Referencje – szkolenia z przywództwa – Integra House

Lista przesłanych aplikacji w ramach grantów Holenderskiego Grantu Przedsebiorczości:

  • 0/N/PODKARPACKIE-, Zakup linii produkcyjnej do obróbki kamienia wraz z zagospodarowaniem odpadów poprodukcyjnych , „MARMUR” ZAKŁAD BETONIARSKO-KAMIENIARSKI EDMUND DULEMBA, Dla tego wniosku ogłoszono finansowanie na gry decyzyjne. Dofinansowane w tym projekcie szkolenia handlowe najlepiej zrealizuje firma szkoleniowa GFKM .
  • A4/K/LUBELSKIE-, Wykorzystanie technologii LED UV i innowacyjnych rozwiązań web-to-print do świadczenia ulepszonych usług poligraficznych, Poligrafia D&N Zakład Usługowo-Handlowy, Daniel Nowaczyk, Dla tego zgłoszenia zatwierdzono finansowanie na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener zarządzania: Mateusz Santorski. Zalecane szkolenia biznesowe w agencji Schenk Institute
  • BB0/C/PODLASKIE-, KODILESS (KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA I LECZENIE SCHORZEŃ SIATKÓWKI ) ekonomizacja innowacyjnego programu kompleksowej opieki okulistycznej, opartej na najnowszych technologiach, dedykowanego głównie pacjentom z powikłaniami ocznymi cukrzycy, PRYZMAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego zgłoszenia zatwierdzono subwencję na gry biznesowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Zbigniew Herra. Zalecane szkolenia w instytucie IBD Business School
  • 7/M/MAŁOPOLSKIE-, unowocześnienie innowacyjnych technologii naprawy wtryskiwaczy z bezinwazyjną metodą ich diagnozowania, PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „GÓRA” SPÓŁKA JAWNA, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano dotację na gry strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Jacek Santorski. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w agencji Schenk Institute
  • D1/N/LUBUSKIE-, Technologia przetwarzania i modyfikacji odpadów poprodukcyjnych oraz pokonsumeckich na bazie folii polietylenowych mocno zadrukowanych i laminowanych. , Hurtownia Tworzyw Sztucznych ” GRANULAT-BIS” Marcin Chmielarz, Dla tego aplikacji zatwierdzono środki na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener HR: Marek Nęcki. Zalecane szkolenia handlowe w fundacji Akademia przygoda
  • B2/R/LUBELSKIE-, Stworzenie trwałej przewagi konkurencyjnej na rynku krajowym i międzynarodowym poprzez fundamentalną zmianę procesu produkcyjnego, która będzie możliwa dzięki zakupowi środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych w celu wprowadzenia na rynek ulepszonych produktów., ECO TRADE SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego projektu ogłoszono środki na gry biznesowe. Rekomendowany trener przywództwa: Wojciech Kudła. Zalecane treningi menedżerskie w spółce Schenk Institute
  • BD4/L/ZACHODNIOPOMORSKIE-, Innowacyjne rozwiązania techniczne fundamentem wzrostu konkurencyjności i uruchomienia nowych usług w firmie F.U.H. PROFIT, FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA PROFIT GONERA-BĄK MONIKA, Dla tego aplikacji ogłoszono finansowanie na gry strategiczne. Rekomendowany trener interpersonalny: Szymon Herra. Zalecane treningi menedżerskie w instytucie Homo Creatore
  • 3/X/DOLNOŚLĄSKIE-, Innowacyjne rozwiązania techniczne fundamentem wzrostu konkurencyjności i uruchomienia nowych usług w firmie P.T. ENERGETYK Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE „ENERGETYK” SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego aplikacji zatwierdzono dofinansowanie na gry biznesowe. Rekomendowany trener biznesu: Mateusz Skała. Zalecane szkolenia biznesowe w fundacji Profess