Home » Blog » Rekomendacje – trenerzy z innowacyjności – Training School

Lista nagrodzonych wniosków w programie dotacji Włoskiego Grantu Akademickiego:

  • B5/W/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, skoordynowane uruchomienie najwyższej jakości drukowania offsetowego w innowacyjnej technologii LED UV z zastosowaniem procesu rastrowania DMS , TIMES DRUKARNIA SZYMKOWSKI I SPÓŁKA SPÓŁKA JAWNA, Dla tego wniosku przyznano subwencję na gry biznesowe. Zalecane w tym projekcie szkolenia z przywództwa najlepiej zrealizuje szkoleniowiec z referencjami.
  • 1/H/LUBUSKIE-, wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez zakup frezarki sterowanej numerycznie, Skrawmex, Dla tego aplikacji ogłoszono subwencję na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener interpersonalny: Jacek Nęcki. Zalecane szkolenia biznesowe w agencji Profess
  • 6/H/DOLNOŚLĄSKIE-, poprawa konkurencyjności firmy Technomex poprzez automatyczna reorganizacja innowacyjnego i kompleksowego programu rehabilitacji kończyny górnej. , PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „TECHNOMEX” SA, Dla tego aplikacji zatwierdzono dofinansowanie na gry decyzyjne. Rekomendowany trener interpersonalny: Andrzej Kudła. Zalecane treningi menedżerskie w spółce Akademia przygoda
  • 5/B/POMORSKIE-, Innowacyjne produkty – jednorazowe opakowania w postaci pojemnika i wieczka dla przemysłu spożywczego z napisami z użyciem alfabetu Braille’a , Multipack Europe Sp. z o.o. Sp. k., Dla tego projektu przyznano dofinansowanie na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener zarządzania: Wojciech Grzesiak. Zalecane w agencji Training Partners
  • 9/A/POMORSKIE-, skoordynowane uruchomienie na rynek innowacyjnego typu kominka wentylacyjnego WiroVent Plus kompatybilnego z odpowiednimi akcesoriami zapewniającymi w pełni wydajne przejście zestawu przez połać dachową, aż do kratki wentylacyjnej. Nowa konstrukcja kominka została wzbogacona o odpływ kondensatu, pozwalający na odprowadzenie nadmiaru skroplin na zewnątrz kominka., WIRPLAST – WIĘCEK SPÓŁKA JAWNA, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano dotację na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener zarządzania: Jacek Tymochowicz. Zalecane szkolenia biznesowe w agencji Profess
  • 9/Z/DOLNOŚLĄSKIE-, kompleksowe przygotowanie do oferty produkcyjnej innowacyjnego wentylatora, FABRYKA WENTYLATORÓW „FAWENT” SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego zgłoszenia przyznano finansowanie na gry biznesowe. Rekomendowany trener przywództwa: Piotr Grzesiak. Zalecane szkolenia w spółce Training Partners
  • F7/I/LUBELSKIE-, kompleksowe przygotowanie innowacyjnej linii do produkcji suplementów diety i wyrobów medycznych., WORLD – MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego wniosku zatwierdzono finansowanie na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Piotr Santorski. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w instytucie Brainstorm