Home » Blog » Sesje team building – nagrodzeni abiturienci

Przyjaciołom i współpracownikom z poniższej listy doceniając dziękujemy (oraz wręczamy opisane poniżej podarunki) za zaangażowanie na rozwiązanie testu badawczego, który opracowali nasi konsultanci Emanuel Semik, Szymon Kotulski, Ciechosław Kotkowski i Kasper Kuna na spotkaniu Sląskie Warsztaty Team Building

  • Eliasz Wielowieyski, Kontroler wewnętrzny, Mogilany, otrzymuje kupon na trening „ Komunikacja wewnętrzna ” lub zabawę i grę integracyjną i wydawnictwo „Mądra pochwała, twórcza krytyka. Czy umiesz zachęcać dziecko do nauki?”
  • Ireneusz Lewiński, Fotograf poligraficzny, Radłów, dostaje od nas zaproszenie na moduł coachingowy „ kierowanie projektami na poziomie strategicznym” lub szkolenie integracyjne a także publikację „Gerokinezjologia. Nauka i praktyka aktywności fizycznej w wieku starszym”
  • Albert Piekarski, Kierownik produkcji filmowej i telewizyjnej , Kleczew, przyznajemy darmowy wstęp na program e-learning „kurs umiejętności negocjacyjnych dla liderów działu zakupów.” lub zabawę i grę integracyjną a dodatkowo książkę „Współczesna ekonomika usług”
  • Lech Onufrowicz, Inspicjent, Kcynia, przyznajemy rabat na wykład „zarządzanie talentami” lub imprezę i zabawę team building a dodatkowo książkę „Osoby z ograniczoną sprawnością na rynku pracy”
  • Jacek Kluczka, Bibliotekoznawca, Kobylnica, dostaje od nas zaproszenie na kurs dofinansowany „Stres w pracy – umiejętność wykorzystania stresu, proaktywności i relaksu” lub trening z pracy zespołowej a ponadto książkę „Państwo w myśli politycznej ugrupowań skrajnie prawicowych, narodowosocjalistycznych i neopogańskich w Polsce przełomu XX i XXI wieku”
  • Aurelian Baran, Detektyw (prywatny) , Psary, wygrywa bilet na wykład „Organizacyjne uwarunkowania polityki zarządzania wiekiem ” lub event motywacyjny a dodatkowo publikację „kierowanie wiedzą”
  • Jonasz Jabłonowski, Sędzia, Opalenica, dostaje od nas zaproszenie na warsztat otwarty „kształtowanie i efektywna kooperacja w ramach partnerstwa i koalicji. ” lub imprezę i zabawę team building i publikację „Budowniczy lalki”