Home » Blog » Świeża gra na szkolenia zamknięte – dla trenerów

Informujemy naszych Klientów, iż w naszej bibliotece symulacji dla sektora MŚP, stowarzyszen niedochodowych i administracji państwowej od tego kwartału promujemy grę szkoleniową: Drużynowe mistrzostwa w nietypowym wariancie zabawy w Orienteering (Wstępna nazwa tej zabawy jest do korekty – ale wyraża sens tego modułu.)
Powyższą grę stosujemy na warsztatach z kreatywności, z organizacji czasu pracy i na szkoleniach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia coachingowe. Pierwotne jej zastosowanie to Warsztaty Dla Trenerów.

KATEGORIA GRY:
Merytoryka zabawy: zachowania prospołeczne
Kraj pochodzenia symulacji: Wielka Brytania
Czas trwania: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: co najmniej 8, maksimum 16.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: deska do pływania – sztuk osiem, żarówka – sztuk sześć, długopis- sztuk osiem, trochę ketchupu, paczka koralowych zakreslaczy, szpatułka do ciast drewniana

REFERENCJE
DC CONSULTANT CENTRUM ANALIZ I EKSPERTYZ EKONOMICZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , Przedsiębiorstwo Handlowe “ BIS-BEL” Marian Belter , „REMET” Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno – Budowlanych Mieczysław Przyborowski, Zakład Stolarski „Sierakowski” Paweł Sierakowski, Krzysztof Sierakowski s.j., Przedsiębiorstwo Budowlane „AMBIT” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KOPRAS Sp. z o.o., Irmal-Violetta Poduszak, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Gmina Wyrzysk, „Mark-Drew” Krotecki Marek, Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, Stowarzyszenie Teatralne Teatr Ruchu Akt, Bemowskie Towarzystwo Fotograficzne, Fundacja Pożywienie Darem Serca, Polskie Stowarzyszenie Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Stowarzyszenie Dializowanych przy Szpitalu Praskim , Stowarzyszenie Domy Weterana Żołnierzy AK i Szarych Szeregów, Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Upośledzeniem Umysłowym „DELTA”, Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „ISKRA”, „Towarzystwo Zwalczania , Związek Harcerstwa Polskiego
Gra była też przeprowadzana na studiach doktoranckich „Weterynaria”

LEKTURY:
Wykładowcom rozważającym zakup rekomendujemy opracowania:

 • Inteligentny Inwestor-Benjamin Graham
 • Co widać i czego nie widać-Frederic Bastiat
 • Zespoły. Co trzeba wiedzieć, robić i mówić, aby stworzyć dobry zespół-Douglas Miller
 • Przywództwo plemienne-Fischer-Wright Halee, John King
 • Jak sprzedawać gdy nikt nie kupuje i jak sprzedawać więcej kiedy już zaczną-Dave Lakhani
 • I Ty możesz zostać Warrenem Buffetem, czyli inwestowanie skoncentrowane na GPW-Tobiasz Maliński
 • Zarządzanie strategiczne-Hugh D. Sherman, Anne Huff Sigismund

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Białobrzegi, hotel Westin, ulica Wejnerta 27
  Opłata za jedną osobę: 2500 PLN VAT zw. Dajemy możliwość uiszczenia ceny ratalnie – dziewięć wpłat.
  W cenie wyjazdu znajduje się menu lunch. Przystawka: Kwiat z wędzonego łososia na rucoli z grzankami i sosem musztardowo miodowym. Zupa: Polewka czosnkowa Polewka czosnkowa podawana z serem i aromatycznym koperkiem. Drugie danie: Tradycyjny kotlet schabowy podawany z frytkami i zestawem surówek. Deser: Tort miodowy. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.