Home » Blog » Treningi integracyjne – wyróżnieni kursanci

Naszym poniżej wymienionym klientom bardzo dziękujemy (oraz wysyłamy opisane niżej podarunki) za włożony wysiłek na wyrażenie swojego zdania w formularzu ankietowym, który przesłali Państwu nasi analitycy Erwin Karp, Barabasz Lis, Tomasz Maculewicz i Maciej Fijewski w projekcie Kieleckie Leśne Warsztaty Firmowe

  • Błażej Netkowski, Chemik , Ornontowice, otrzymuje kupon na trening „Zarządzaj asertywnie swoją energią w czasie” lub wyjazd integracyjny a także publikację „Jakub Wujek (1541-1597). Pisarz, tłumacz i misjonarz”
  • Jonasz Krauze, Metrolog , Siemianowice Śląskie, przesyłamy bezpłatny voucher na warsztat zamknięty „Menadżer produkcji” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie oraz publikację „Neurosocjologia kliniczna dziecka”
  • Wawrzyniec Boguski, Farmakolog, Zawoja, dostaje od nas zaproszenie na kurs „kierowanie ludźmi w organizacjach pozarządowych” lub imprezę i zabawę team building oraz publikację „Wizja życia politycznego współczesnych środowisk neopogańskich w Polsce”
  • Bogusław Sieradzan, Redaktor programowy, Boleszkowice, wygrywa bilet na program e-learning „Stres, problem i konflikty w pracy” lub wybraną naszą grę szkoleniową a także wydawnictwo „Determinanty bezpieczeństwa ekonomicznego rodzin”
  • Achacjusz Kańtoch, Refleksolog, Kondratowice, dostaje od nas zaproszenie na warsztat otwarty „Rozmowy okresowe z pracownikami. Rozwojowe rozmowy oceniające” lub event motywacyjny a ponadto wydawnictwo „Szczep Rogate Serce”
  • Kazimierz Krzyż, Zoopsycholog, Strzałkowo, zdobywa wejściówkę na trening „Coaching jako narzędzie wspierania ludzi w rozwoju: zasady, podstawowe narzędzia, zastosowanie” lub wyjazd team building i publikację „Wkład Zoriana Dołęgi Chodakowskiego w życie naukowe i literackie Ukrainy i Rosji”
  • Nataniel Andrzejewski, Farmakolog, Jawor, zapraszamy gratisowo na panel dyskusyjny „ Work life balance, jak kierować sobą w czasie” lub szkolenie team building a także książkę „English at Work. An English-Polish Dictionary of Selected Collocations an other useful phrases”