Home » Blog » Referencje – szkolenia z negocjacji – Akademia Rozwoju Biznesu

Baza zarekomendowanych do drugiego etapu wniosków w ramach dotacji Brytyjskiego Grantu Innowacyjnego:

  • C2/G/KUJAWSKO POMORSKIE-, wzrost konkurencyjności firmy poprzez twórcza implementacja nowych produktów., ELGUM AUTOMOTIVE SPÓŁKA CYWILNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, . Dla tego aplikacji zatwierdzono środki na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener biznesu: Zbigniew Herra. Zalecane w firmie Integra Consulting
  • 4/A/ŁÓDZKIE-, unowocześnienie do produkcji i uruchomienie sprzedaży dwóch innowacyjnych produktów przeznaczonych do intensywnej szkółkarskiej uprawy drzew i krzewów., „INTERPLAST PLASTIC PRODUCTS” SP Z O.O., Dla tego zgłoszenia ogłoszono finansowanie na gry biznesowe. Proponowane w tym projekcie szkolenia handlowe najlepiej zrealizuje profesor Andrzej Batko .
  • 9/S/MAZOWIECKIE-, unowocześnienie innowacyjnej linii technologicznej w celu wprowadzenia na rynek nieznanych i niestosowanych dotąd na rynku płynów do prania o unikalnych cechach użytkowych, CHEMIA-POLSKA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego aplikacji zatwierdzono dofinansowanie na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Wojciech Grzesiak. Zalecane warsztaty sprzedażowe w instytucie Schenk Institute
  • 5/A/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, automatyczna reorganizacja innowacyjnych usług przy użyciu najnowszego systemu band sposobem na wzmocnienie konkurencyjności firmy, BT SPORT JANUSZ TOBIJAŃSKI, Dla tego zgłoszenia przyznano środki na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener biznesu: Andrzej Herra. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w firmie Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • H5/E/PODKARPACKIE-, kompleksowe przygotowanie innowacyjnej usługi terapii bólu z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych., PORADNIA SPECJALISTYCZNA GRUNWALDZKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego projektu zaakceptowano dotację na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener przywództwa: Szymon Tymochowicz. Zalecane warsztaty sprzedażowe w firmie Training Partners
  • 3/O/PODLASKIE-, finansowo produkcyjne zoptymalizowanie do działalności firmy tekstronicznej bielizny niemowlęcej z systemem monitoringu wybranych parametrów biomedycznych małych dzieci wraz z innowacją procesową przygotowania produkcji wyrobów tekstylnych , Womar Wojciech Krawczyk, Dla tego zgłoszenia przyznano finansowanie na symulacje team building. Rekomendowany trener biznesu: Zbigniew Tymochowicz. Zalecane treningi menedżerskie w fundacji Schenk Institute
  • C0/H/MAŁOPOLSKIE-, Zakup innowacyjnej wycinarki laserowej do obróbki blach w arkuszach wiązką laserową wytwarzaną w źródle diodowym kluczem do rozwoju firmy oraz do wejścia na nowe rynki zbytu., PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „ZLEM” SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego projektu zatwierdzono subwencję na symulacje team building. Rekomendowany trener biznesu: Andrzej Herra. Zalecane szkolenia w agencji Certes
  • 4/B/ZACHODNIOPOMORSKIE-, Poprawa konkurencyjności przedsiębiorstwa GEOPLASTIC poprzez twórcza implementacja innowacji, GEOPLASTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego zgłoszenia ogłoszono subwencję na gry decyzyjne. Rekomendowany trener zarządzania: Piotr Batko. Zalecane treningi menedżerskie w spółce Progress project
  • 0/K/MAZOWIECKIE-, Przygotowanie platformy programowo – sprzętowej analizy aktywności obiektów (ludzi0/T/ZACHODNIOPOMORSKIErzeczy) z wykorzystaniem mikrolokalizacji opartej na technologii Bluetooth Low Energy wraz z możliwością rozszerzenia oferty produktowej, INSOLUTIONS S.C. ŁUKASZ KRISTOF, AGNIESZKA KRISTOF, Dla tego aplikacji ogłoszono dotację na gry decyzyjne. Rekomendowany trener przywództwa: Jacek Santorski. Zalecane treningi menedżerskie w fundacji Berndson