Home » Blog » Symulacje integracyjne – nagrodzeni słuchacze

Naszym poniżej wymienionym klientom gorąco dziękujemy (i wysyłamy opisane poniżej podarunki) za włożony wysiłek na rozwiązanie testu badawczego, który przeprowadzali nasi analitycy Mateusz Malinowski, Albert Czernachowski, Igor Bubalik i Kajetan Gierok w czasie kursokonferencji Zabawy Team Building

  • Faustyn Zalewski, Historyk, Puck, otrzymuje kupon na kurs „asertywne komunikowanie się” lub event motywacyjny a ponadto publikację „Prasa jako medium edukacyjne”
  • August Głobusz, Archeolog, Biała Piska, przyznajemy rabat na moduł coachingowy „Sztuka przemawiania – warsztaty 2 dniowe” lub wybraną naszą grę szkoleniową a ponadto wydawnictwo „Jan Stachniuk i neopogański ruch Zadruga. Dzieje okupacyjne i powojenne 1939-1963”
  • Ciechosław Pawlak, Dekorator wnętrz, Żarki, dostaje od nas zaproszenie na moduł coachingowy „Szkolenia biznesowe -siła wiedzy” lub jedną z naszych gier integracyjnych a także książkę „Na starcie roku szkolnego, czyli przygotowanie strategii pracy wychowawcy klasy.”
  • Bazyl Wolny, Ekonometryk , Bojadła, przesyłamy bezpłatny voucher na kurs „ kierowanie testowaniem” lub warsztat komunikacji i współpracy a także książkę „Dysleksja i ADHD współwystępujące zaburzenia rozwoju”
  • Aleks Jurczyk, Dekorator wnętrz, Jednorożec, przesyłamy bezpłatny voucher na wykład „psychologia społeczna perswazji – innowacyjne podstawowe narzędzia wywierania wpływu na ludzi” lub warsztat komunikacji i współpracy a także wydawnictwo „Szkoła na wirażu zmian politycznych”
  • Jędrzej Fister, Instruktor rekreacji ruchowej, Ostroróg, zapraszamy gratisowo na warsztat zamknięty „Zdrowe poczucie własnej wartości. jak osiągać sukcesy w innowacyjnej korporacji?” lub warsztat komunikacji i współpracy a ponadto wydawnictwo „Agresywność młodzieży. Problem indywidulany i społeczny”
  • Herbert Kowalski, Historyk sztuki , Kartuzy, dostaje od nas zaproszenie na wykład „ Jak rozpalić motywacje nowozatrudnionych osób” lub szkolenie integracyjne a dodatkowo publikację „Prace Instytutu Elektrozaawansowane metody zeszyt 263”