Home » Blog » Treningi motywacyjne – wyróżnieni kursanci

Wszystkim poniższym uczestnikom naszych szkoleń doceniając składamy wyrazy wdzięczności (oraz przesyłamy wymienione poniżej upominki) za czas poświęcony na wypełnienie naszej ankiety, który przygotowali nasi eksperci Alfons Wyszyński, Jarosław Tyszka, Alfred Paprocki i Apoloniusz Kędziora na konferencji Bieszczadzkie Eventy Integracyjne

  • Ireneusz Sulej, Fizyk, Wasilków, przyznajemy rabat na trening „ jak umacniać współpracę z nabywcą?” lub zabawę i grę integracyjną a dodatkowo książkę „Teoretycy i praktycy polskiego bibliotekarstwa”
  • Rafał Krawiec, Demograf, Marcinowice, zdobywa wejściówkę na program e-learning „Przywództwo w organizacji – przywództwo przez integrację oraz zarządzanie” lub trening z pracy zespołowej plus książkę „Prawo o szkolnictwie wyższym. Komentarz”
  • Dionizy Urbaniak, Sekretarz planu filmowego, Żukowice, otrzymuje kupon na szkolenie „kierowanie finansami dla niefinansistów” lub imprezę i zabawę team building a dodatkowo publikację „Wspomaganie rozwoju osób z autyzmem”
  • Maks Blazy, Geofizyk, Marki, dostaje od nas zaproszenie na wykład „Strategia budowania marki” lub spotkanie firmowe oraz publikację „Zorian Dołęga Chodakowski. Jego miejsce w kulturze polskiej i wpływ na polskie piśmiennictwo romantyczne”
  • Manuel Kochman, Zoopsycholog, Gródek, wygrywa bilet na wykład „negocjacje z pracodawcami ” lub warsztat komunikacji i współpracy a także publikację „Białoruś – „terra incognita””
  • January Bogacz, Fizjoterapeuta , Czorsztyn, przyznajemy darmowy wstęp na szkolenie „jak radzić sobie w trudnych sytuacjach?” lub wyjazd team building plus wydawnictwo „Agresywność młodzieży. Problem indywidulany i społeczny”
  • Tobiasz Hanus, Fizyk medyczny, Przytyk, otrzymuje kupon na panel moderowany „wysoce efektywne sposoby na realizacje celów sprzedażowych” lub wyjazd integracyjny i publikację „Powrót łosia”